Skaidrumo politika - Autokurtas

Skaidrumo politika

Sąžiningumas ir skaidrumas – vertybės, kurias puoselėjame kiekviename žingsnyje

Sėkmingai rūpindamiesi Jūsų poreikiais, kartu užtikriname ir savo įmonės skaidrumą bei gerą reputaciją. Tą įgyvendiname savo veiklą grįsdami „Autokurto“ Etikos kodeksu, taip pat prisijungėme ir prie „Baltosios bangos“ iniciatyvos. Užtikrindami, kad įmonės Skaidrumo politika būtų pritaikyta kiekviename žingsnyje, sukūrėme atskirą informacijos apie galimus pažeidimus sistemą. Ji suteikia galimybę anonimiškai pranešti apie sukčiavimo, kyšininkavimo, turto grobstymo, smurto, seksualinio priekabiavimo ir kitus panašius atvejus, kurie prasilenkia ne tik su mūsų įmonės vertybėmis, bet ir Lietuvos įstatymais.

Kaip informuoti mus apie galimus pažeidimus?

Norėdami pranešti apie aukščiau paminėtus pažeidimus, tai anonimiškai galite padaryti šiais būdais:

  1. Specialiu telefono numeriu +370 632 488 88
  2. Užpildydami specialią formą internetu:

Užtikriname anonimiškumą

Pranešimai apie galimus pažeidimus mūsų sistemoje yra fiksuojami automatiškai. Nekaupiame informacijos apie pranešimo siuntėjo IP adresus ar naudojamų įrenginių ID numerius. Visa gauta informacija yra šifruojama ir neprieinama pašalinimas asmenims. Siekdami užsitikrinti kuo didesnį anonimiškumą laikykitės šių patarimų:

  1. Atidžiai patikrinkite, ar nepateikiate savo asmeninių duomenų (vardo, pavardės, el. pašto adreso ar kt.)
  2. Jei įmanoma, nesiųskite pranešimo iš bendrovės kompiuterio ar tinklo. Kitu atveju išlieka rizika, jog jūsų aplankyti internetiniai puslapiai bus išsaugoti naršyklės istorijoje ar bendrovės tinklo registre. Saugesnis būdas galėtų būti viešojo arba mobiliojo interneto ryšio, taip pat VPN paslaugos naudojimas.
Registruotis į servisą Skambinti +370 700 552 44