KARJERA

Prisijunkite prie mūsų komandos

Mėgaukitės naujais atradimais ir reikšmingomis pasiekimų
akimirkomis „Autokurte“.

Darbo aplinka

Nors turime lietuviško šeimos verslo DNR, kartu siekiame perimti ir tarptautinio sunkvežimių serviso tinklo „Alltrucks“ gerąsias patirtis. Nuolat investuojame į darbo aplinkos gerinimą, ypatingą dėmesį skiriame darbo vietų ergonomikai bei modernizavimui. Sudarome galimybes dirbti lanksčiu grafiku.

Vertybės

Laikome save viena komanda, sistemingai siekiančia tapti patikimiausiu sunkvežimių remonto paslaugų partneriu savo rinkoje. Keliame aukščiausius kokybės, skaidrumo ir atsakingumo reikalavimus, todėl tapome pirmuoju servisu Lietuvoje, kuriam buvo suteiktas skaidraus verslo ženklas „Baltoji banga“.

Kultūra

Esame tikri, jog mūsų sėkmės garantas – žmonės. Todėl siekiame suburti juos kurdami bendrus vidinius ritualus bei organizuodami šventes ar aktyvaus laisvalaikio užsiėmimus. Taip pat rūpinamės ir buvusiais kolegomis, kuriuos kviečiame tapti „Autokurto“ ALUMNI, bei vietos bendruomenėmis.

Karjera

Sudarome visas galimybės realizuoti savo stipriausias kompetencijas ir turimą potencialą, kartu prisiimant didesnę atsakomybę už išskirtinius rezultatus. Visa tai užtikriname siūlydami konkurencingą atlygį, papildomas paskatas ir nuolatinio tobulėjimo galimybes.

Siųsti rekomendaciją

  Žinote, kas galėtų užimti vieną iš „Autokurto“ darbo pozicijų?
  Už stiprią rekomendaciją pažadame ne tik karmos taškų, bet ir finansinį atlygį!  Pozicijos, į kurią rekomenduojate, pavadinimas:

  Jūsų informacija:

  Rekomenduojamo asmens informacija:

  Ačiū, jūsų užklausą gavome
  Netrukus su jumis susisieksime!
  1
  2
  Giedrius Zlotkus

  Nuo automechaniko iki padalinio vadovo

  Mano įsitikinimu, kiekvienas darbuotojas turi tobulėti ir keistis kartu su įmone. Savo karjerą „Autokurte“ pradėjau prieš 9 metus kaip automechanikas. Džiaugiuosi, kad mano iniciatyva ir pastangos buvo pastebėtos bei įvertintos vadovų. Per keletą metų karjeros laiptais palypėjau iki serviso vadovo pozicijos, o 2019-aisiais buvau paskirtas Vilniaus padalinio vadovu. Ir toliau siekiu praplėsti savo galimybių ribas, todėl džiaugiuosi šiuo metu galiu išbandyti savo jėgas vadovaudamas Kompetencijų vystymo komandai.

  2
  2
  Andrius Garnys

  Klientai į eilę – iš visos Lietuvos!

  Mano karjeros sėkmės paslaptis – ilgametė patirtis technikos bei tachografų srityje. Džiaugiuosi, kad tai pastebėjo bei įvertino ir „Autokurto“ vadovybė, patikėjusi mano profesionalumu. Nuo 2014 metų šioje įmonėje atlieku tachografų patikras bei diagnostiką. Džiaugiuosi, kai ne tik vadovai, bet ir klientai teigiamai vertina mano darbą bei „Autokurtą“ sieja su aukšto lygio aptarnavimu bei kokybe. O man visuomet smagu matyti patenkintą klientą!

  Kodėl esame patrauklus darbdavys

  700

  Daugiau nei 700 partnerių tinklas visoje Europoje. Esame didžiausio Europoje visų markių sunkvežimių remonto centrų tinklo „Alltrucks“ nariai

  20

  Daugiau nei 20 metų patirties Lietuvos rinkoje

  10

  Daugiau nei 10 skirtingų aptarnaujamų pramonės sektorių – 3PL, gamybos įmonės, prekybininkai, infrastruktūros ir energetikos įmonės bei Lietuvos kariuomenė

  100

  Daugiau nei 100 darbuotojų visoje Lietuvoje

  50

  Daugiau nei 50 kvalifikuotų automechanikų visoje Lietuvoje

  35 %

  Daugiau nei trečdalis mūsų darbuotojų dirba „Autokurte“ ilgiau nei 5 metus

  Registruotis į servisą Skambinti +370 700 552 44