2019-10-21

„Autokurtas“ tampa oficialiu „Ford Trucks“ partneriu

Visuose keturiuose bendrovės „Autokurtas“ padaliniuose pradeda veikti oficialios „Ford Trucks“ atstovybės. Lietuvos rinkai bendrovė tieks gamintojo „Ford Trucks“ sunkiasvorius sunkvežimius ir vilkikus nuo 18 tonų, kuriuos bus galima įsigyti bei atlikti jų garantinį bei pogarantinį aptarnavimą.

Vytautas Garbenis, „Autokurto“ generalinis direktorius, įsitikinęs, kad per 20 metų sukaupta įmonės patirtis, gera reputacija bei puikiai išvystyta infrastruktūra leis pačiomis geriausiomis sąlygomis „Autokurto“ klientams pasiūlyti patikimus ir laiko patikrintus „Ford Trucks“ sunkvežimius, vilkikus bei užtikrinti sklandų jų aptarnavimą.

„Partnerystė su „Ford Trucks“ leidžia dar labiau išvystyti darbų vykdymo procesus, pasirūpinti mūsų automechanikos specialistų kvalifikacijos ir kompetencijų kėlimu komandai organizuojant mokymus. Taip pat buvo sustyguoti dalių logistikos procesai, siekiant užtikrinti, kad mūsų klientus reikiamos dalys ir komponentai iš „Ford Trucks“ pasiektų laiku. Ir nors šiandien jau esame pilnai pasirengę „Ford Trucks“ vilkikų pardavimo, remonto ir techninės priežiūros procesams, juos ir toliau siekiame tobulinti“, – dalijasi V. Garbenis.

Oficialių „Ford Trucks“ padalinių atidarymas Lietuvoje yra strategijos, nukreiptos į „Ford Trucks“ bendrovės ilgalaikę plėtrą Centrinės, Rytų ir Vakarų Europos rinkose, dalis. Planuojama, kad iki 2020 m. pardavimas ir aptarnavimas bus vykdomas net 51-oje šalies atstovybėje. 

Gegužės mėnesį Lietuvos rinkai pirmą kartą  taip pat buvo pristatyti ir naujieji to paties gamintojo vilkikai, „F-MAX“, kuriuos „Autokurto“ klientai gali išbandyti per bandomuosius važiavimus.

„Klientai pagal savo suplanuotus maršrutus gali registruotis bandomiesiems važiavimams, pasikrovę savo realius krovinius. Vilkikus Lietuvos ir kitų šalių keliais galima bandyti iki kelių mėnesių. Tokiu būdu pirkėjai išsiaiškina, ar „F-MAX“ vilkikų technologinės ir eksploatavimo savybės atitinka jų verslo poreikius“, – apie galimybę išbandyti vilkikus pasakoja V. Garbenis.

Pasak „Autokurto“ generalinio direktoriaus Vytauto Garbenio, nors šiandien daug kalbama apie „Ford Trucks“ prijungimą, iki šiol įmonės buvusios veiklos nesikeis. Ir toliau bus teikiami specializuoti įvairių markių sunkvežimių, vilkikų, mikroautobusų, autobusų, spec. paskirties transporto bei karinės technikos remonto ir detalių tiekimo sprendimai.