2023-09-20

UAB „Autokurtas“ eina ekologišku keliu: pasirašėme sutartį dėl žalios energijos tiekimo

UAB „Autokurtas“ eina ekologišku keliu: pasirašėme sutartį dėl žalios energijos tiekimo

Džiaugiamės galėdami pranešti mūsų klientams, partneriams ir visuomenei apie naują ir svarbų žingsnį mūsų įmonės istorijoje. UAB „Autokurtas“ įmonių grupė nuo šiol naudos tik žaliąją energiją, užtikrinančią darnų ir ekologišką verslo vystymąsi.

Žalioji energija, kitaip vadinama atsinaujinančiosios energijos šaltiniais, yra energija gaunama iš natūralių šaltinių, tokių kaip saulė, vėjas ar vanduo. Šių energijos šaltinių naudojimas mažina teršalų emisiją į atmosferą ir skatina tvarią žmonijos plėtrą.

Pasaulio rinkos tendencijos kinta, tačiau UAB „Autokurtas“ įmonių grupės vertybės lieka nepakitusios. Mes išliekame socialiai atsakinga kompanija, kuri dėmesį skiria ne tik klientų sunkvežimių ir kito komercinio transporto remontui, bet ir visos žemės gerovei. Suprantame, kad būtinai reikia keistis ir prisidėti prie aplinkosauginių iniciatyvų.

Šis žingsnis atspindi mūsų įsipareigojimą ne tik technologijų inovacijoms, kurios leidžia kokybiškai aptarnauti įvairių markių sunkvežimius, bet ir mūsų įsipareigojimą darbuotojams, partneriams ir visuomenei. Mes patys kuriame savo ateitį, todėl pasirinkome ekologišką kelią, kuris ne tik užtikrina aukštą darbo kokybę, bet ir saugo planetą.

Be tradicinių B2B ar B2C ryšių, mes taip pat puoselėjame žmogiškas vertybes – Human 2 Human. Tai reiškia, kad mes vertiname kiekvieną asmeninį ryšį su klientu, partneriu ar darbuotoju, nes manome, kad būtent žmonės yra svarbiausias verslo elementas.

Tikimės, kad mūsų sprendimas taps pavyzdžiu kitoms organizacijoms ir skatins juos prisidėti prie ekologiškos ateities kūrimo. Kartu galime padaryti didelę įtaką ir užtikrinti švaresnę, saugesnę ir žalesnę planetą ateities kartoms.