2021-01-29

Prie „Autokurto“ prisijungia nepriklausomas valdybos narys

Nuo šiol „Autokurto“ valdybos komandoje dirbs ir nepriklausomas narys, juo paskirtas – Renaldas Gineika. Įmonės atstovų teigimu, šiuo žingsniu siekiama dar didesnio bendrovės skaidrumo bei teikiamų paslaugų profesionalumo.

„Nepriklausomo valdybos nario prisijungimas – dar vienas svarbus žingsnis bendrovės pokyčių ir skaidrumo link. Siekiame atsinaujinti ir pagerinti teikiamų paslaugų kokybę, todėl labai svarbu, kad prie įmonės veiklos prisidėtų geriausi ir kompetentingiausi specialistai. Džiaugiamės, kad prie įmonės veiklos prisidės būtent R. Gineika“, – sako „Autokurto“ generalinis direktorius Marius Giedraitis.

R. Gineika turi ilgametę darbo ir vadovavimo patirtį automobilių pardavimo ir aptarnavimo srityje. Per savo karjerą jam teko vadovauti bendrovių „Volkswagen“, „Audi“ ir „KEMI“ servisų tinklams Lietuvoje, taip pat įmonei „AD Baltic“ Lietuvoje ir Latvijoje. Vėliau R. Gineika dirbo „Modus Group“ valdyboje, vadovavo bendrovei „Inchcape motors“ Lietuvoje, o pastaruosius dvejus metus vysto naujų automobilių didmeninės prekybos verslą.

„Jau ne vienerius metus matau didžiulį „Autokurto“ potencialą, todėl žaviuosi vadovų ryžtu kurti šiuolaikinę, klientų bei darbuotojų reikalavimus atitinkančią, įmonę bei džiaugiuosi galėdamas prie to prisidėti. Tikiu, kad mano asmeniniai gebėjimai bei patirtis transporto sektoriuje turės teigiamos įtakos įmonės rezultatams ir sėkmei“, – teigia R. Gineika.

Tai – pirmas kartas, kai nepriklausomas valdybos narys prisijungia prie „Autokurto“ komandos.