2021-02-10

„Autokurtas“ prisijungia prie didžiausio Europoje sunkvežimių remonto centrų tinklo

Vienas didžiausių sunkiojo transporto remonto tinklų Lietuvoje „Autokurtas“ tampa didžiausio Europoje visų markių sunkvežimių remonto centrų tinklo „Alltrucks“ atstovu Lietuvoje. Bendrovės atstovų teigimu, tai leis šalies rinkoje pritaikyti tokių pasaulyje garsių prekės ženklų kaip „Bosch“, ZF ir „Knorr-Bremse“ turimą patirtį. Prisijungęs prie tarptautinio tinklo, „Autokurtas“ tapo pirmuoju įgaliotu „Alltrucks“ atstovu Baltijos šalyse.

„Autokurto“ generalinis direktorius Marius Giedraitis sako, jog partnerystė su tarptautine kompanija bendrovei yra itin svarbus žingsnis į priekį, kartu žymintis svarbų etapą, kuriuo siekiama rinkai pasiūlyti gerai žinomų užsienio prekės ženklų ilgametę patirtį užtikrinant kokybiškas visų markių sunkiasvorio transporto aptarnavimo ir remonto paslaugas (angl. Multibrand full-service) ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje, kur darbuojasi ir didelė dalis Lietuvos vežėjų.

„Prisijungdami prie „Alltrucks“ tinklo siekiame ne tik pagerinti paslaugų kokybę, bet ir išlikti konkurencingi rinkoje. Iki šiol „Autokurtas“ stipriausiai koncentravosi į gamintojo „Mercedes-Benz“ remonto paslaugas, tačiau kartu su šiuo pokyčiu į mūsų verslą ateina visame pasaulyje gerai žinomų prekės ženklų parama ir turimi įgūdžiai, todėl palaipsniui vis daugiau dėmesio teiksime ir kitų gamintojų technikos remontui. Nė neabejoju, kad tai sukurs pridėtinę vertę ne tik mums, bet ir klientams“, – sako M. Giedraitis.

Savo ruožtu „Alltrucks“ generalinis direktorius Homeris Smyrliadis sako, kad bendradarbiavimas su „Autokurtu“ pradėtas dėl ilgalaikės įmonės patirties rinkoje ir strategiškai patogių bendrovės padalinių lokacijų.

„Daugiau nei 20 metų sunkiojo transporto remonto rinkoje veikiantį „Autokurtą“ kompanijos plėtrai Rytų Europoje pasirinkome tiek dėl ilgametės patirties, tiek dėl strategiškai ypač patogios vietos. Keturi bendrovės padaliniai, veikiantys Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose, yra šalia svarbiausių transporto maršrutų Lietuvoje. Šiuo žingsniu žengiame dar vieną žingsnį link savo tikslo ateityje apimti visus svarbius Europos transporto maršrutus“, – sako H. Smyrliadis.

Visi partneriai, prisijungę prie „Alltrucks“ tinklo, gauna pilną paramą tobulinant savo veiklą, įskaitant visų markių komercinių transporto priemonių diagnostikos galimybes, prieigą prie išsamių techninių duomenų bazių, specialiai pritaikytą mokymų programą, techninės pagalbos liniją, kokybės valdymą ir nepertraukiamą paslaugų kokybę. Iki šiol prie „Alltrucks“ tinklo prisijungė daugiau nei 700 komercinių transporto priemonių dirbtuvių, iš kurių 23 veikia kaimyninėje Lenkijoje. Iš viso „Alltrucks“ sėkmingai veikia 13 Europos šalių.

Autokurtas jungiasi prie Alltrucks sunkvežimių remonto tinklo