2021-04-08

Nuo šiol „Autokurte“ – ir galimybė atlikti sunkvežimių salonų dezinfekciją

Visuose keturiuose bendrovės „Autokurtas“ padaliniuose klientams pradedama teikti nauja – sunkvežimių salonų ozonavimo – paslauga. Transporto priemonėse atliktas ozonavimas prilygsta nuodugniai dezinfekcijai, kurios metu naikinami grybelio sukėlėjai bei dauguma žmogaus sveikatai pavojingų virusų. Įmonės atstovų teigimu, poreikis užtikrinti sterilią sunkvežimių salonų būklę nuolat auga, o kartu poreikį diktuoja ne tik klientai, bet ir visame pasaulyje besitęsianti pandemija.

Vytautas Garbenis, „Autokurto“ komercijos direktorius įsitikinęs, kad šiandien dezinfekavimo paslaugos teikimas klientams yra ypač aktualus, o daugelio ligų ir bakterijų būtų galima išvengti, jei pavyktų nuolat užtikrinti sterilią sunkvežimio priežiūrą ne tik išorėje, bet ir viduje.  

„Eksploatuojant sunkvežimį, jame susikaupia keliolika milijonų įvairių mikroorganizmų ir dulkių erkučių. Virusų bei įvairių bakterijų rūšys gali sukelti stiprias alergines reakcijas, odos ligas ar net apsinuodijimą maistu. Todėl, atsižvelgdami ir į klientų poreikius bei visuomenėje pandeminę situaciją pasaulyje ir šalyje, nusprendėme rinkai pasiūlyti naują paslaugą. Nuodugniai atliktas ozonavimas naikina grybelio sukėlėjus, stafilokokus, žmogaus imunodeficito virusą (ŽIV), norovirusus bei rotavirusus, hepatito B ir C sukėlėjus“, – dalijasi V. Garbenis.

Paslauga taip pat efektyviai pašalina tabako, dūmų, kelio dulkių, išmetamųjų dujų bei benzino garų kvapus. Dezinfekavimo būdu pasiekiami visi smulkiausi ir sunkiai prieinami paviršiai, o sunkvežimio salone nepaliekama jokių toksiškų medžiagų likučių. Taip pat, neutralizuojami visi iki tol sunkvežimio salone buvę žalingi cheminiai elementai, įprastai patalpose atsirandantys dažnai naudojant kondicionierių, buitinę ar elektroninę techniką.

Ozonavimo paslaugą nuo šiol galima įsigyti bet kuriame „Autokurto“ serviso padalinyje Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Šiauliuose. Paslaugos kaina – 19 eurų.