Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!

Mūsų veržlios ir ambicingos komandos nariu gali tapti kiekvienas, kuris atsakingai žiūri į savo pareigas bei nori nuolat tobulėti ir tapti aukščiausio lygio profesionalu. Pas mus Jūsų laukia dinamiška ir pozityvi darbo atmosfera, kurioje dominuoja komandinis darbas, paremtas pasitikėjimu bei nuoširdžiu noru padėti vienas kitam. Kviečiame atverti sau naujas karjeros galimybes ir prisijungti prie mūsų draugiškos komandos, kurioje galėsite mėgautis naujų atradimų ir reikšmingų pasiekimų akimirkomis.

Mūsų komanda – ambicinga ir profesionali, kuriami sprendimai – lankstūs ir kokybiški, darbo aplinka – maloni ir dinamiška, kurioje norisi dirbti ir padaryti daugiau nei tikimasi.

Žiūrėti video

Per 20 veiklos metų „AUTOKURTAS“ sunkiojo transporto remonto srityje tapo gerai žinomu ir gerą reputaciją užsitarnavusiu vardu, vis daugiau klientų mums patiki savo transporto priemonių remontą ir techninę priežiūrą, todėl mums reikia TAVO pagalbos, klientams sprendžiant visus kylančius autotransporto priežiūros ir remonto iššūkius. Mūsų komandą šiuo metu sudaro daugiau kaip 140 aukštos kvalifikacijos specialistų, kurie kasdien siekia bendro tikslo – daryti tai, ką geriausiai mokame, teikti aukščiausio lygio autotransporto remonto ir ilgalaikio techninio aptarnavimo sprendimus.

Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose karjeros galimybes siūlome įvairių sričių profesionalams: priėmėjams, pardavimų vadybininkams, meistrams, šaltkalviams, autoelektrikams, dalių tiekimo vadybininkams, sandėlio bei įvairių sričių administracijos darbuotojams.

Mums svarbiausia TAVO asmenybė, motyvacija ir entuziazmas, o viso kito išmoksi, tad kiekvienas gali tapti mūsų augančios komandos dalimi. Mūsų įmonėje TU turėsi puikią galimybę tobulėti profesinėje veikloje, ugdyti savo asmeninius gebėjimus ir augti kartu su mumis. Prisijunk prie mūsų komandos ir kasdien daryk tai, ką labiausiai mėgsti.

APIE MUS VEIKLOS FAKTAIS:
20
metų sėkmingos patirties sunkvežimių remonte
143
profesionalūs specialistai mūsų komandoje
150 000
paruoštų sunkvežimių detalių mūsų sandėlyje
1 150
suremontuojamų sunkvežimių per mėnesį
4 200 m2
bendras keturių padalinių serviso plotas
60
sunkvežimių galime remontuoti vienu metu
100%
garantija atliekamiems remonto darbams ir dalims
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa
Registruotis į servisą
Užklausa dėl detalių
Pasirinkite Jums tinkantį padalinį:

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Pasirinkite Jums tinkantį padalinį:

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Pasirinkite Jums tinkantį padalinį:

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Uždaryti

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!

Norėdami kandidatuoti į siūlomą poziciją, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Pozicija
Files must be less than 2 MB.
Allowed file types: txt pdf doc docx.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).