Patikra prieš techninę apžiūrą, atlikimas TA centre

Kviečiame atverti naujas karjeros galimybes ir prisijungti prie mūsų komandos, kurioje galėsite mėgautis naujų atradimų ir reikšmingų pasiekimų akimirkomis!

Mūsų veržlios ir ambicingos komandos nariu gali tapti kiekvienas, kuris atsakingai žiūri į savo pareigas, nori nuolat tobulėti ir tapti aukščiausio lygio profesionalu. Pas mus Jūsų laukia dinamiška ir pozityvi darbo atmosfera, kurioje dominuoja komandinis darbas, paremtas pasitikėjimu bei nuoširdžiu noru padėti vienas kitam.

Esame stabili ir nuosekliai auganti įmonė:

Per 20 veiklos metų sunkiojo transporto remonto srityje, „AUTOKURTAS” tapo plačiai žinomu ir gerą reputaciją užsitarnavusiu vardu. Vis daugiau klientų mums patiki savo transporto priemonių remontą ir techninę priežiūrą, todėl mums reikia TAVO pagalbos, klientams sprendžiant iškilusius autotransporto priežiūros ir remonto iššūkius.

Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose siūlome karjeros galimybes įvairių sričių specialistams: priėmėjams, pardavimų vadybininkams, meistrams, šaltkalviams, autoelektrikams, dalių tiekimo vadybininkams, sandėlio bei įvairių sričių administracijos darbuotojams.

Būdami vienu didžiausių ir stabiliausių sunkiojo transporto remonto bei ilgalaikio techninio aptarnavimo tinklų Lietuvoje, visiems mūsų įmonės darbuotojams, pirmiausia, siekiame pasiūlyti lūkesčius ir kompetencijas atitinkančias karjeros galimybes. Taip pat siekiame užtikrinti, kad kiekvienas darbuotojas gautų sąžiningą ir konkurencingą darbo užmokestį, bei visas socialines garantijas.

Kodėl esame patrauklus darbdavys:
140
Pas mus šiuo metu dirba virš 140 žmonių;
35
35% darbuotojų pas mus dirba ilgiau nei 5 metus;
50
50% mūsų komandos vadovų yra užaugę mūsų įmonėje;
2 000
Mūsų įmonėje vidutinis atlyginimas viršija 2 000 EUR (su mokesčiais);
9,85 mln.
2018 metais mūsų įmonės apyvarta viršijo 9 mln. EUR;
3
Per paskutinius metus 3 kolegos kilo karjeros laiptais;
Sėkmės istorijos:

Mes ieškome ne dešimtmečių patirties, o, pirmiausia, stiprios motyvacijos ir spindinčių akių, noro nuolat tobulėti ir mokytis. „AUTOKURTO“ įmonėje yra suburta geriausia įmanoma komanda. Susipažink su pas mus dirbančių žmonių sėkmės istorijomis!

Susipažinkite su „AUTOKURTO“ darbo kultūra ir būsimais kolegomis!

Darbas „AUTOKURTE” – tai žingsnis už komforto zonos, kuris veda į dinamišką profesinį ir asmeninį augimą! Susipažink su „AUTOKURTE“ dirbančiais kolegomis, jų darbo kultūra ir kasdieniais iššūkiais! „AUTOKURTAS“ gali būti puiki vieta ir TAVO tobulėjimui. Atsiųsk mums savo gyvenimo aprašymą ir tegul TAVO kelionė prasideda!

Darbo pasiūlymai Rekomenduok draugui
APIE MUS VEIKLOS FAKTAIS:
20
metų sėkmingos patirties sunkvežimių remonte
143
profesionalūs specialistai mūsų komandoje
150 000
paruoštų sunkvežimių detalių mūsų sandėlyje
1 150
suremontuojamų sunkvežimių per mėnesį
3 500 m2
bendras keturių padalinių plotas, skirtas remonto veiklai vykdyti
60
sunkvežimių galime remontuoti vienu metu
100%
garantija atliekamiems remonto darbams ir dalims
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa
Registruotis į servisą
Užklausa dėl detalių
Pasirinkite Jums tinkantį padalinį:

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Pasirinkite Jums tinkantį padalinį:

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Pasirinkite Jums tinkantį padalinį:

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Uždaryti

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!

Norėdami kandidatuoti į siūlomą poziciją, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Pozicija
Files must be less than 2 MB.
Allowed file types: txt pdf doc docx.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

LANKSTU IR GREITA:

TECHNINĖ APŽIŪRA JŪSŲ KOMERCINIAM TRANSPORTUI

Jei nenorite gaišti savo brangaus laiko valstybinės techninės apžiūros centre, tiesiog susisiekite su mumis ir mes pasirūpinsime visais klausimais dėl jūsų transporto priemonės techninės apžiūros.

-
Prieš važiuojant į valstybinę techninę apžiūrą, rekomenduojame komercinį transportą patikrinti ir paruošti mūsų specializuotame servise.