2022-09-30

„Autokurtas“ koncentruojasi į pagrindinę veiklą, perduoda sunkvežimių pardavimą

Pilno aptarnavimo sunkvežimių remonto paslaugas teikiančios ir „Ford Trucks“ sunkvežimiais prekiaujančios UAB „Autokurtas“ pardavimai š. m. I pusmetį, palyginti su 2021 m. atitinkamu laikotarpiu, augo beveik 33%. Bendrovės pardavimai š. m. sausį–birželį sudarė 8,2 mln. Eur, o EBITDA – 766.000 Eur, kai pernai atitinkamu laikotarpiu – 6,2 mln. Eur ir 856.000 Eur. Reikšmingam pajamų augimui didžiausią įtaką turėjo „Ford Trucks“ sunkvežimių pardavimai.

Marius Giedraitis, „Autokurto“ generalinis direktorius, atkreipia dėmesį, kad EBITDA stabilizavosi dėl lėtesnio pagrindinės – kompleksinio sunkvežimių remonto – veiklos augimo, sumažėjusių Lietuvos kariuomenės užsakymų bei paramos Ukrainai, kuri šiai dienai jau siekia apie 40.000 Eur ir bus tęsiama iki karo pabaigos. Paramą Ukrainai skyrė tiek bendrovė, tiek ir jos darbuotojai, taip pat prisidėta ruošiant techniką, kuri kaip parama siunčiame Ukrainos kariams.

Plačiau: https://www.vz.lt/transportas-logistika/2022/09/30/autokurtas-koncentruojasi-i-pagrindine-veikla-perduoda-sunkvezimiu-pardavima