Patikra prieš techninę apžiūrą, atlikimas TA centre

Atstovaujami prekiniai ženklai


UAB „Autokurtas“ – oficialus FEBI BILSTEIN partneris Lietuvoje. Populiariausias dalis nuolat turime sandėlyje.

FEBI BILSTEIN yra pirmaujantis automobilių ir sunkvežimių detalių gamintojas, siūlantis platų ir gilų detalių asortimentą:

 • vairo sistemos detales;
 • variklio detales;
 • važiuoklės detales;
 • stabdžių sistemos detales;
 • ratų tvirtinimo elementus;
 • pneumatikos detales ir kt.
   


UAB „Autokurtas“ – oficialus MAHLE partneris Lietuvoje. Populiariausių dalių asortimentą nuolat laikome sandėlyje.

MAHLE kaip originalių detalių tiekėją yra pasirinkę daugelis transporto priemonių gamintojų. „Quality guaranteed by MAHLE“ – tai šūkis, nurodantis, kad visos MAHLE dalys yra vienodos kokybės.

 • Po gamintojo MAHLE vardu slepiasi Europoje gerai žinomi prekiniai ženklai: MAHLE Original, Knecht, Behr.
 • MAHLE asortimente yra variklio komponentai, filtrai, variklio tarpinės, turbinos, oro kompresoriai, termostatai.


UAB „Autokurtas“ – IGLOOCAR partneris Lietuvoje nuo 2016 metų.

Igloocar Sp. z o.o. – didžiausias Lenkijoje izoterminių kėbulų gamintojas. IGLOOCAR kėbulai pasižymi puikia kokybe, lengvumu ir ilgaamžiškumu. Pilnai sintetiniai IGLOOCAR kėbulai yra dengti stiko pluošto danga bei atitinka ATP/FRC (šilumos perdavimo koeficientas k < 0,4 W/m2 K) arba ATP/FNA (k <0,70 W/m2 K) reikalavimus. Priklausomai nuo kliento poreikių IGLOOCAR izoterminiai kėbulai yra tinkami tiek giliam šaldymui (iki –20 °C temperatūros), tiek šviežių produktų transportavimui (0 .. +6 °C temperatūrai).

IGLOOCAR siūlo įvairių dydžių (nuo 4 europalečių talpos iki puspriekabės) ir tipų izoterminius kėbulus bei autošaldytuvų antstatus. Klientui pageidaujant sukomplektuojame kėbulus su šaldymo įrenginiu, liftu, kita reikalinga įranga.

 • Bendradarbiaujame su visų markių važiuoklių atstovais, todėl galime pasiūlyti ne vien IGLOOCAR izoterminį kėbulą, tačiau ir pilnai sukomplektuotą autošaldytuvą su kliento pasirinktos markės važiuokle.
 • Atliekame garantinį ir pogarantinį IGLOOCAR izoterminių kėbulų, autošaldytuvų antstatų remontą. Remontuojame autoįvykio metu apgadintus kėbulus, sudarome sąmatas bei suderiname žalas su daudikais, bendradarbiaujame su visomis draudimo kompanijomis.


UAB „Autokurtas“ – ROMEX partneris Lietuvoje nuo 2015 metų. ROMEX – tai aukštos kokybės autocisternų bei jų įrangos gamintojas iš Lenkijos. ROMEX specializacija – pienvežių cisternų bei matavimo įrangos gamyba. Tačiau kompanija aktyviai plečia savo produktų gamą bei siūlo ir kitų tipų autocisternas:

 • Skystiems maisto produktams (pienui, vynui, alui ir pan.)
 • Vandeniui
 • AdBlue

ROMEX gaminamų cisternų dydis priklauso nuo kliento pageidavimų – nuo 2-3 tonų talpos iki priekabų bei puspriekabių. Romex siūlo tiek pilnai izoliuotas, tiek neizoliuotas cisternas. Izoliuotos cisternos atitinka ATP reikalavimus. Priklausomai nuo kliento poreikių, autocisternas įrengiame su siurbliais, matavimo sistemomis, duomenų perdavimo bei kitomis sistemomis. ROMEX taip pat gamina skysčių matavimo sistemas pienui, vandeniui bei AdBlue. ROMEX matavimo sistemos atitinka MID sertifikato reikalavimus, tad klientui pageidaujant gali būti suteikti visi reikalingi sertifikatai. ROMEX matavimo sistemos yra gaminamos Proces-Data, BARTEC, Ebner Electronics ar Jansky įrangos pagrindu. ROMEX cisternos gali būti pritaikomos su visų markių sunkvežimiams, todėl galime pasiūlyti ne vien antstatą, tačiau ir pilnai sukomplektuotą pienvežį ar kito tipo sunkvežimį-cisterną su kliento pageidaujama važiuokle. UAB „Autokurtas“ ne tik prekiauja ROMEX cisternomis, bet ir teikia pienvežių cisternų bei jų įrangos remonto paslaugas: remontuojame elektronines dalis, skaitliukus/kompiuterius, izoliuojame, renovuojame cisternas, montuojame autonominius šildytuvus, įrengiame siurblius, matavimo sistemas naudotiems pienvežiams, AdBlue bei kitų skysčių gabenimo cisternoms, atliekame garantinį ir pogarantinį ROMEX antstatų aptarnavimą. Taip pat prekiaujame pienvežių įranga: matavimo sistemomis, debitmačiais, kompiuteriais, jų ekranėliais, rotoriniais siurbliais, guminėmis rotorinių siurblių sparnuotėmis, pieno žarnomis bei įvairiomis kitomis dalimis. Siūlome tik kokybiškus patikimų gamintojų produktus – Bartec, Jansky, Proces Data, Jabsco, Continental, Teknikum ir kt.


STONERIDGE – pasaulyje pirmaujantis tachografų, vairuotojo laiko optimizavimo sprendimų ir kitų sudėtingų elektronikos komponentų, modulių, sistemų kūrėjas bei gamintojas. UAB „Autokurtas“ yra oficialus STONERIDGE atstovas Lietuvoje. Siūlome ne tik STONERIDGE tachografus, analoginių bei skaitmeninių tachografų patikras, bet ir vairuotojų darbo laiko optimizavimo sprendimus.

 • PREKYBA
 • METROLOGINĖ PATIKRA
 • DETALĖS


UAB „Autokurtas“ – KIESLING atstovas Lietuvoje nuo 2004 metų. Kiesling Fahrzeugbau GmbH – pirmaujantis izoterminių kėbulų gamintojas iš Vokietijos. Visoje Europoje populiarūs KIESLING kėbulai pasižymi itin aukšta kokybe, lengvumu, inovatyviais sprendimais ir ilgaamžiškumu. Visi Kiesling kėbulai atitinka ATP/FRC reikalavimus – jų šilumos perdavimo koeficientas k < 0,39 W/m2 K. Beveik visi KIESLING izoterminiai kėbulai yra dengti metalo plokštėmis, tik patys mažiausi, skirti 3,5 tonos bendrosios masės automobiliams, yra pilnai sintetiniai, su stiklo pluošto danga. KIESLING siūlo izoterminius kėbulus nuo 4 euro palečių talpos iki autotraukinių. Visuose KIESLING kėbuluose montuojamos neslidžios aliumininės grindys susuvirintomis šoninėmis apsaugomis. Išskirtinis KIESLING bruožas – nuolatinis inovacijų kūrimas. KIESLING pirmieji rinkoje pasiūlė visiškai perdirbamus izoterminius kėbulus. KIESLING kėbulai yra sertifikuoti HACCP. Vokietijoje kuriami, testuojami ir gaminami novatoriški sprendimai neturi lygių tarp konkurentų. Magnetiniai durų laikikliai Easy Lock, galinės rampos atramos Roll Bumper, lengva mobili pertvara Cool Slide, skirta šalčio zonų atskyrimui – tai tik keli iš daugelio KIESLING patentuotų išradimų, suteikiančių kėbulams išskirtinį ergonomiškumą, lengvumą bei ilgaamžiškumą. Kita išskirtinė KIESLING kėbulų savybė – itin mažas svoris. Lyginant su konkurentais KIESLING patirtis bei inovacijos leidžia pasiūlyti ženkliai lengvesnius kėbulus. Mažesnis kėbulo svoris lemia didesnį krovumą bei taupo kliento eksploatacinus kaštus. KIESLING jau ilgą laiką yra oficialus Mercedes Benz partneris. Didžioji dauguma Mercedes Benz autošaldytuvų yra komplektuojami su KIESLING antstatais. Tai tik patvirtina KIESLING parodukcijos išskirtinumą bei patikimumą. Bendradarbiaujame su visų markių važiuoklių atstovais, todėl galime pasiūlyti ne vien izoterminį kėbulą, tačiau ir pilnai sukomplektuotą autošaldytuvą su kliento pasirinkta važiuokle. Atliekame garantinį ir pogarantinį KIESLING izoterminių kėbulų, autošaldytuvų antstatų remontą. Remontuojame autoįvykio metu apgadintus kėbulus, sudarome sąmatas bei suderiname žalas su daudikais, bendradarbiaujame su visomis draudimo kompanijomis. 

 

UAB „Autokurtas“ – MAISONNEUVE partneris Lietuvoje nuo 2016 metų. MAISONNEUVE – aukščiausios kokybės puspriekabių-cisternų gamintojas iš Prancūzijos. MAISONNEUVE produkcija pasižymi ilgaamžiškumu ir patikimumu. Gaminamos puspriekabės-cisternos įvairių skysčių pervežimui:  

 • Puspriekabės pienui gali būti gaminamos iki 29.500 litrų talpos, su pieno pumpavimo, matavimo, mėginių ėmimo įranga ar be jos. Puspriekabės pienui turi įrengtą CIP plovimo sistemą. Priklausomai nuo kliento pageidavimų gali būti įrengiamos kelios kameros (dažniausiai rekomenduojamos 3-4 kameros). Nuo 2013 metų MAISONNEUVE siūlo savo sukurtą 100% elektrinę aplinkai draugišką pieno pumpavimo sistemą, kurią sudaro elektrinis variklis ir ličio jonų baterija. Palyginus su tradicine hidrauline, elektrinė sistema taupo kurą, yra paprastai aptarnaujama bei tylesnė. Siekdami sumažinti puspriekabių svorį MAISONNEUVE siūlo puspriekabes su stiklo pluošto išorine danga, šoniniais liukais bei kitais sprendimais.
 • Puspriekabės bitumui yra tinkamos transportuoti bitumą ir bitumo emulsiją iki 250°C. Puspriekabės gaminamos iš nerūdijančio plieno, iki 34.000 litrų talpos. Galimi ADR sertifikatai klasėms 3 – 4.1 – 5.1 – 9, taip pat klientui pageidaujant gaminamo slėginės cisternos, įrengiama bitumo pumpavimo įranga.
 • Puspriekabės kurui yra ADR sertifikuotos, iki 41.000 litrų talpos. Gaminamos iš aliuminio lydinio ant plieninės ar nerūdijančio plieno važiuoklės, šios puspriekabės gali būti suskirstytos nuo 1 iki 9 kamerų.
 • Puspriekabės chemikalams gali būti sertifikuotos ADR bei priklausomai nuo kliento pageidavimų aprūpintos pumpavimo sistema ar kita įranga. Vienos kameros puspriekabės nominali talpa – iki 37.500 litrų, tačiau ji gali būti koreguojama priklausomai nuo pageidaujamos specifikacijos.
 • Kitos puspriekabės gali būti pagaminamos pagal kliento pageidaujamą specifikaciją. MAISONNEUVE gamina ir slėgines puspriekabes, ADR puspriekabes alkoholiui, vandeniui, vynui, aliejui, alyvai bei įvairiems kitiems skystiems produktams. Atsižvelgdami į kiekvieno kliento pageidavimus MAISONNEUVE specialistai yra lankstūs ir universalūs.


MAISONNEUVE didžiąją dalį produkcijos gamina pagal užsakymus, tačiau populiariausių specifikacijų puspriekabių galima rasti ir sandėlyje. Tai leidžia klientams pasiūlyti puspriekabę-cisterną „čia ir dabar“. Kreipkitės į UAB „Autokurtas“ ir mes Jums pasiūlysime sandėlyje esamą puspriekabę arba pateiksime pasiūlymą pagal Jūsų individualius pageidavimus.

 

 

 

 

 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa
Registruotis į servisą
Užklausa dėl detalių
Pasirinkite Jums tinkantį padalinį:

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Pasirinkite Jums tinkantį padalinį:

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Pasirinkite Jums tinkantį padalinį:

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Uždaryti

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!

Norėdami kandidatuoti į siūlomą poziciją, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Pozicija
Files must be less than 2 MB.
Allowed file types: txt pdf doc docx.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

LANKSTU IR GREITA:

TECHNINĖ APŽIŪRA JŪSŲ KOMERCINIAM TRANSPORTUI

Jei nenorite gaišti savo brangaus laiko valstybinės techninės apžiūros centre, tiesiog susisiekite su mumis ir mes pasirūpinsime visais klausimais dėl jūsų transporto priemonės techninės apžiūros.

-
Prieš važiuojant į valstybinę techninę apžiūrą, rekomenduojame komercinį transportą patikrinti ir paruošti mūsų specializuotame servise.