2022-03-04

2021 m. buvo tarsi mūsų komandos brandos išbandymo laikas

„2021 metai parodė stipriąsias mūsų komandos puses, suformavo ryškią ekosistemą, kurioje kiekvienas darbuotojas yra svarbi visumos dalis. Tai buvo tarsi brandos išbandymo laikas, kai tenka keisti įprastą tvarką, pergalvoti daugybę procesų ir prisitaikyti prie naujų standartų. Ir mums tai puikiai pavyko!

2021 metais prie mūsų prisijungė 35 nauji darbuotojai, o „Autokurto“ pajamos lyginant su 2020-taisiais augo 35%. Per praėjusius metus apie 50% padidėjo mūsų darbo našumas.

Aptarnavome beveik 11 tūkst. Automobilių (15% daugiau, nei 2020), kas mums užtruko nei daug, nei mažai – 136 tūkst. valandų. Analizuodami metinius rezultatus, pirmą kartą sistemiškai įvertinome mūsų klientų pasitenkinimą – atlikome NPS tyrimą, kurio rezultatas maloniai nustebino – 31% yra puikus įrodymas, kad šioje srityje judame teisinga kryptimi.

Pandemija mus išmokė ne tik susitelkti, bet ir išugdė stiprų bendruomeniškumo jausmą. Manome, kad verslai yra reikšminga visuomenės dalis, galinti reikšmingai prisidėti prie įvairių visuomeninių pokyčių. Esame socialiai atsakinga įmonė ir 2021 metais iš viso paaukojome daugiau nei 20 tūkst. Eur įvairioms ne pelno siekiančioms organizacijoms”,- taip praėjusius metus apibendrina „Autokurto“ vadovas Marius Giedraitis.

Dėkojame mūsų komandai, vadovams ir, žinoma, klientams, kurie padėjo mums pasiekti šių puikių rezultatų!