Patikra prieš techninę apžiūrą, atlikimas TA centre

Lietuvoje nuo šių metų spalio 18 d. „Ford Trucks“ markės sunkvežimius pačiomis geriausiomis sąlygomis bus galima įsigyti ir atlikti jų garantinį ir pogarantinį aptarnavimą keturiuose bendrovės „Autokurtas“ padaliniuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose, kuriuose atidarytos oficialios „Ford Trucks“ atstovybės. Pardavimui bendrovė „Autokurtas“ Lietuvos rinkai tieks patikimus ir laiko patikrintus „Ford Trucks“ gamintojo sunkiasvorius sunkvežimius ir vilkikus nuo 18 tonų.

Dėl oficialaus atstovavimo Lietuvoje, bendradarbiavimo sutartis tarp bendrovės „Autokurtas“ ir „Ford Trucks“ buvo pasirašyta 2019 m. gegužės 16 d. „Autokurto“ įmonėje procesų įvedimas pagal standartizuotus „Ford Trucks“ reikalavimus užtruko 5 mėnesius. Per šį laikotarpį buvo tobulinami „Ford Trucks“ dalių logistikos ir darbų vykdymo procesai, organizuojami automechanikos specialistų kvalifikacijos bei kompetencijų kėlimo mokymai. Nors „Autokurto“ įmonė šiandien yra visiškai pasiruošusi „Ford Trucks“ vilkikų pardavimo, remonto ir techninės priežiūros procesams, juos ir toliau tobulina.

Plačiau: "verslo žinios" “diena.lt

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Uždaryti

Malonu, kad domitės mūsų įmonės veikla!

Norėdami pateikti užklausą, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

Greita užklausa
Registruotis į servisą
Užklausa dėl detalių
Pasirinkite Jums tinkantį padalinį:

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Pasirinkite Jums tinkantį padalinį:

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Pasirinkite Jums tinkantį padalinį:

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Uždaryti

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!

Norėdami kandidatuoti į siūlomą poziciją, užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes su Jumis susisieksime. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Pozicija
Files must be less than 2 MB.
Allowed file types: txt pdf doc docx.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

LANKSTU IR GREITA:

TECHNINĖ APŽIŪRA JŪSŲ KOMERCINIAM TRANSPORTUI

Jei nenorite gaišti savo brangaus laiko valstybinės techninės apžiūros centre, tiesiog susisiekite su mumis ir mes pasirūpinsime visais klausimais dėl jūsų transporto priemonės techninės apžiūros.

-
Prieš važiuojant į valstybinę techninę apžiūrą, rekomenduojame komercinį transportą patikrinti ir paruošti mūsų specializuotame servise.